Maxsus imkoniyatlar
Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on shahar
Maktabgacha ta'lim bo‘limi

Bo‘lim xodimlari

Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on shahar
Maktabgacha ta'lim bo‘limi xodimlari

Bo‘lim xodimlarining F.I.Sh.

Lavozimi

1

Djalolov Ulug‘bek Isomiddinovich

Bo‘lim mudiri

2

Qo‘lmatova Aziza Baxodirovna

Kadrlar bo‘yicha inspektor

3

VAKANT Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

4

Doniyev Xurshid Mamadaliyevich

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish bo‘yicha mutaxassis

5

Tuvalboyev Adxamjon Baxodir o‘g‘li

Davlat va nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalari faoliyatini hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘ba mudiri

6

Kurbanova Feruza Baxtiyarovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalari faoliyatini hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘ba metodisti

7

Fayziyev Zoxid Abduvoxidovich

Ta'lim-tarbiya sifatini ta'minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi mudiri

8

Tuxtayeva Saodat Shaxriyevna

Ta'lim-tarbiya sifatini ta'minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi metodisti

9

VAKANT

Davlat - xususiy sherikchilik asosidagi maktabgacha ta’lim muassalari faoliyatini tashkil etish bo‘yicha mutaxassis

Markazlashgan buxgalteriya

1

Akramov Shaxboz O‘ktamjon o‘g‘li yuklatilgan

Bosh buxgalter

2

Akramov Shaxboz O‘ktamjon o‘g‘li

Bosh buxgalter o‘rinbosari

3

Xudaynazarova Umida

Iqtisodchi

4

Ismailova Zamira Rustam qizi

Tovar moddiy qiymatliklar hisobi bo‘yicha buxgalter

5

Baboyeva Munira Babomurodovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha buxgalter

6

Rizayeva Eleanora Baxtiyorovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha buxgalter

7

Mardonov Xurshid Samatdjonovich

Oziq-ovqat mahsulotlari hisobi bo‘yicha buxgalter

8

Asadov Dilshod Ne'matillo

Davlat xaridlari va shartnomalar bo‘yicha mutaxassis

9

Muminova Saboat Ismatovna

Kassir

10

VAKANT

Xo‘jalik mudiri

Maxsus ta'mirlash-ekspluatatsiya xizmatlari bo‘limi

1

Raximov Erkinjon Abduraxmanovich

Xizmat boshlig‘i

2

Zoirova Barchinoy Qudratillaevna

Komunal xizmatlar bo‘yicha inspektor

3

Xolmurodov Bobur Botir  o‘g‘li

Binolarning texnik xolatini va infratuzilmasini nazorat qilish va jihozlash bo‘yicha muhandis

4

Karimova Nafisa Abduxalil qizi

Dispecher

5

Muminova Nigora Yunusovna

Ta'minotchi

6

Toshev Ibragim Kuziyevich

Elektromontyor

7

Nurullaev Sanjar Abdugofurovich

Chilangar santexnik

8

Qurbonov Naimjon Alidjon o‘g‘li

Chilangar santexnik

9

Qudratov Ulug‘bek Xikmatillo o‘g‘li

Payvandchi

10 Ganiyev Sherzod Abduxakimovich

Haydovchi

11 Abduxakimov Axmadjon Furqat o‘g‘li

Haydovchi


Oxirgi o‘zgarish: 07/01/2023 08:53;   Ko‘rilganligi: 169
 
Material manzili: https://katshmtb.uz/about/bolim-xodimlari
Chop etilgan vaqti: 07/02/2023 23:02