Maxsus imkoniyatlar
Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on shahar
Maktabgacha ta'lim bo‘limi

Bo‘lim rahbariyati va xodimlari

Samarqand viloyati Kattaqo‘rg‘on shahar maktabgacha ta'lim bo‘limi xodimlari

Bo‘lim xodimlarining F.I.Sh.

Lavozimi

1

Djalolov Ulug‘bek Isomiddinovich

Bo‘lim mudiri

2

Qo‘lmatova Aziza Baxodirovna

Kadrlar bo‘yicha inspektor

3

Axmadaliyeva Shoxsanam Xasanboy qizi Jismoniy va yuridik shaxslarning murojaatlari bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

4

Tuvalboyev Adxamjon Baxodir o‘g‘li

Davlat va nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalari faoliyatini hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘ba mudiri

5

Kurbanova Feruza Baxtiyarovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalari faoliyatini hamda o‘qitishning muqobil shakllarini tashkil etish sho‘ba metodisti

6

Fayziyev Zoxid Abduvoxidovich

Ta'lim-tarbiya sifatini ta'minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi mudiri

7

Tursunova Maxbuba Sodiqjonovna

Ta'lim-tarbiya sifatini ta'minlash va metodik xizmatni tashkil etish sho‘basi metodisti

8

Doniyev Xurshid Mamadaliyevich

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish bo‘yicha mutaxassis

9

Qilichev Sanjarbek Ilxomovich

Nodavlat maktabgacha ta'lim muassasalari faoliyatini va metodik xizmatni muvofiqlashtirish sho‘basi mudiri

Markazlashgan buxgalteriya

1

Bosh buxgalter

2

Mardonov Ruzimurod Yazdon o‘g‘li

Bosh buxgalter o‘rinbosari

3

Sindorov Aktam Sayfillayevich

Iqtisodchi

4

Babayarova Feruza Abdusalimovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha buxgalter

5

Rizayeva Eleanora Baxtiyorovna

Tovar moddiy qiymatliklar hisobi bo‘yicha buxgalter

6

Akramov Shaxboz O‘ktamjon o‘g‘li

Oziq-ovqat mahsulotlari hisobi bo‘yicha buxgalter

7

Asadov Dilshod Ne'matillo

Davlat xaridlari va shartnomalar bo‘yicha mutaxassis

8

Muminova Saboat Ismatovna

Kassir

9

Igamov Murod Ixtiyor o‘g‘li

Xo‘jalik mudiri

Maxsus ta'mirlash-ekspluatatsiya xizmatlari bo‘limi

1

Raximov Erkinjon Abduraxmanovich

Xizmat boshlig‘i

2

Mardonov Xurshid Samatdjonovich 

Komunal xizmatlar bo‘yicha inspektor

3

Normamatov Bobosher Gulmamat o‘g‘li

Binolarning texnik xolatini va infratuzilmasini nazorat qilish va jihozlash bo‘yicha muhandis

4

Ikromova Nurjaxon Ulug‘bek qizi

Dispecher

5

Zoirova Barchinoy Qudratillayevna

Ta'minotchi

6

Toshev Ibragim Kuziyevich

Elektromontyor

7

Qudratov Ulug‘bek Xikmatillo o‘g‘li

Chilangar santexnik

8

Qurbonov Naimjon Alidjon o‘g‘li

Chilangar santexnik

9

Qudratov Ulug‘bek Xikmatillo o‘g‘li

Payvandchi

10 Ganiyev Sherzod Abduxakimovich

Haydovchi


Oxirgi o‘zgarish: 30/04/2022 13:47;   Ko‘rilganligi: 2518
 
Material manzili: https://katshmtb.uz/about/staff
Chop etilgan vaqti: 05/10/2022 15:35